Mezonetový byt Okružní ulice

Prodej bytu 4+kk 146 m² Okružní, Praha 4 - Komořany, cena 10.500.000,- Kč

Nabízíme Vám prodej luxusního mezonetového slunného bytu novostavbě ve vila domu o rozloze 4+kk včetně dvou venkovních teras v každém podlaží. Bytová jednotka se nachází ve 2. a 3. nadzemním podlaží a náleží k ní sklep a garáž. Bytová jednotka ve druhém nadzemním podlaží obsahuje 3 ložnice z toho jedna s terasou, předsíň a 2x koupelnu. První koupelna je s vanou, umyvadlem, wc a bidetem. Druhá koupelna obsahuje sprchový kout, umyvadlo a wc. V následném třetím nadzemním podlaží mezonetového bytu, kam vystoupáte po dřevěném schodišti se nachází obývací pokoj se vstupem na terasu, vybavený kuchyňský kout s kamennou pracovní deskou a jídelna.

Podlahy v pokojích jsou dřevěné, výplně otvorů tvoří euro okna a dřevěné dveře, komunikační prostory jsou opatřeny dlažbou. Topení bytu zajišťuje samostatný plynový kotel, který je úmístěn v samostatné místnosti v přízemí bytového domu. K bytu náleží velký suchý sklep, který slouží i jako prádelna. K bytové jednotce náleží garáž. V domě se nachází výtah. Bytový dům čítá 4 bytové jednotky. Dům byl postaven v roce 2009. Celkové náklady na bydlení jsou 3.800,- Kč, včetně vody, plynu a energií. 

V okolí domu se nachází klidná vilová zástavba, cyklostezky a spousta zeleně.

Dopravní dostupnost do centra města je možná autobusem, zastávka se nachází cca 3 min pěšky od domu, cesta MHD do centra Prahy trvá cca 20min. Doporučuji prohlídku.