Byt 1+1 Navrátilova, Praaha 1

PRODÁNO! prodej bytu 1 + 1 podlahová plocha 39 m2  cena 5 600 000 Kč

Byt dispozice 1+1 se skládá z jídelny o rozloze 14,7 m2 ve které se také nachází kuchyňský kout, sprchový kout s umyvadlem a pračkou, a dále z obytného pokoje 23,2 m2 využitého též jako ložnice. K bytu přísluší samostatné WC přístupné přes společnou chodbu objektu. Část chodby s WC je možné oddělit od společných prostor příčkou a připojit k bytové jednotce. Na tento záměr je zpracována projektová dokumentace a bylo provedeno jednání s MČ o povolení prací a s SVJ o odkupu chodby.

Byt byl zrenovován v roce 2008, podlahové krytiny v pokoji plovoucí v kuchyni dlažba, dřevěná okna špaletová, vytápění bytu zajišťuje plynové topení "wafky", ohřev vody elektrickým bojlerem, bezpečnostní dveře, nutná částečná rekonstrukce.

Byt se nachází ve třetím patře domu, který prochází postupnými rekonstrukcemi, přístup do něj je na čip. Díky umístění ve vnitrobloku je zde příjemný klid.

I přes umístění v centru města v okolí najdete zeleň v podobě parku Karlovo náměstí. Několik kroků od domu se nachází Vodičkova ulice a Václavské náměstí, tramvaje a metro do 3 min.

Měsíční poplatky cca 4.000,- Kč + elektřina. Velmi vhodné jako dlouhodobá investice.

Možnost zajištění hypotečním úvě

rem.